Preskočiť na hlavný obsah
Logo

Ostatné fitness jedlo

Ostatné fitness jedlo jedlo je kategória s obsahom zdravých potravín, ktoré ocenia športovci, fanúšikovia zdravého životného štýlu a tiež každý, komu záleží na správnej životospráve. Ide o rôzne prílohy, hotové jedlá či dezerty. Tieto potraviny totiž vynikajú starostlivo navrhnutým zložením, ktoré tvoria suroviny prvotriednej kvality. Výsledkom toho je, že vám poskytnú cenné živiny kedykoľvek počas dňa. Konečný výber tak závisí iba od vašich chuťových preferencií. 

Vyberte si z našej ponuky ostatných fitness jedál aj vy a vyskúšajte ich lahodnú chuť na vlastnom jazyku.

Pikantné Kimchi - GymBeam

Vegan

Pikantné Kimchi - GymBeam6,50 €
(18,57 €/ kg)
Kimchi - GymBeam

Vegan

Kimchi - GymBeamOd6,50 €
(18,57 €/ kg)
Bielkovinová Omeleta - GymBeam
Bielkovinová Omeleta - GymBeam14,95 €
(37,38 €/ kg)
Tofu - GymBeam

Vegan

Tofu - GymBeamOd1,40 €
(7,00 €/ kg)
BIO Seitan - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Seitan - VanaVitaOd4,10 €
(20,50 €/ kg)
BIO Tofu - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Tofu - VanaVitaOd4,10 €
(17,08 €/ kg)
BIO Tempeh - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Tempeh - VanaVitaOd3,10 €
(17,71 €/ kg)
Datlová pasta - GymBeam

Vegan

Datlová pasta - GymBeam3,10 €
(3,10 €/ kg)
BIO Cícer v slanom nálive - Activus

BIO

Vegan

BIO Cícer v slanom nálive - Activus3,10 €
(12,40 €/ kg)
Proteínová zmrzlina Protein Ice Cream 500 g - GymBeam
Proteínová zmrzlina Protein Ice Cream 500 g - GymBeam15,50 €
(31,00 €/ kg)
Trhané bravčové mäso BBQ - Aldelis
Trhané bravčové mäso BBQ - Aldelis2,95 €
(19,67 €/ kg)
Balanced Powder - SATURO

Vegan

Balanced Powder - SATURO26,95 €
(18,85 €/ kg)
Jammy Spread - GymBeam

Vegan

Jammy Spread - GymBeam3,10 €
(14,09 €/ kg)
666555Nie je na sklade
6665556,00 €
Slnečnicový krém Vegetella - PrimavikaNie je na sklade

Vegan

Slnečnicový krém Vegetella - Primavika1,80 €
(11,25 €/ kg)
Vysokobielkovinový puding - EhrmannNie je na sklade
Vysokobielkovinový puding - EhrmannOd2,10 €
(10,50 €/ kg)
BIO Mak modrý - Život na vidiekuNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Mak modrý - Život na vidieku4,10 €
(16,40 €/ kg)
BIO Zelený hrášok celý – Country LifeNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Zelený hrášok celý – Country Life2,10 €
(4,20 €/ kg)
BIO Fazuľa pinto - Country LifeNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Fazuľa pinto - Country LifeOd3,20 €
(6,40 €/ kg)
BIO Fazuľa mungo - Country LifeNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Fazuľa mungo - Country Life3,60 €
(7,20 €/ kg)
BIO Fazuľka adzuki - Country LifeNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Fazuľka adzuki - Country Life3,95 €
(7,90 €/ kg)
BIO Choco Smoothie - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Choco Smoothie - Purasana10,95 €
(73,00 €/ kg)
BIO Sezamová pasta Tahini - BioTodayNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Sezamová pasta Tahini - BioToday6,50 €
(26,00 €/ kg)
BIO Červená fazuľa v chilli omáčke - AugaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Červená fazuľa v chilli omáčke - AugaOd3,10 €
(7,75 €/ kg)
BIO Pečené fazuľky v paradajkovej omáčke - AugaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Pečené fazuľky v paradajkovej omáčke - Auga3,10 €
(7,75 €/ kg)
BIO Dvakrát parená červená fazuľa bez nálevu - ActivusNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Dvakrát parená červená fazuľa bez nálevu - ActivusOd3,10 €
(20,67 €/ kg)
Kuracie prsia v paradajkovej omáčke - AldelisNie je na sklade
Kuracie prsia v paradajkovej omáčke - Aldelis2,50 €
(16,13 €/ kg)
Kuracie prsia v slanom náleve - AldelisNie je na sklade
Kuracie prsia v slanom náleve - Aldelis2,50 €
(16,13 €/ kg)
Morčacie prsia v slanom náleve 2x80 g - AldelisNie je na sklade
Morčacie prsia v slanom náleve 2x80 g - Aldelis3,20 €
(20,00 €/ kg)
Kuracie prsia v paradajkovej omáčke 2x80 g - AldelisNie je na sklade
Kuracie prsia v paradajkovej omáčke 2x80 g - Aldelis2,95 €
(18,44 €/ kg)
Kuracie prsia v slnečnicovom oleji 2x80 g - AldelisNie je na sklade
Kuracie prsia v slnečnicovom oleji 2x80 g - Aldelis2,95 €
(18,44 €/ kg)
Kuracie prsia v slanom náleve 2x80 g - AldelisNie je na sklade
Kuracie prsia v slanom náleve 2x80 g - Aldelis2,95 €
(18,44 €/ kg)
Jablčná vláknina - Country LifeNie je na sklade

Vegan

Jablčná vláknina - Country Life2,10 €
(8,40 €/ kg)

Položky 1-33 z celkového počtu 33