Preskočiť na hlavný obsah
Logo

Proteínové tyčinky

Proteínové tyčinky sú kategória lahodných snackov s kvalitným nutričným profilom. Ide tak o zdravšie alternatívy klasických müsli tyčiniek, ktoré skvele zasýtia a zaženú chuť na sladké. V tejto kategórii tak nájdete lahodné proteínové tyčinky s vysokým obsahom bielkovín, ktorých minimálne 20 % energetickej hodnoty pochádza z bielkovín. Dobrým príkladom je Proteínová tyčinka PureBar. Nechýbajú však ani proteínové tyčinky s nízkym podielom cukru, ktoré neobsahujú viac než 5 g cukru na 100 g, ako napríklad MoiMüv Protein Wafer. Kategóriu dopĺňajú proteínové tyčinky pre vegánov zložené z rastlinných bielkovín a ďalších starostlivo vybraných ingrediencií, ako napríklad BIO Vegan Protein Bar. V ponuke však ďalej nájdete aj proteínové tyčinky so zníženým obsahom sacharidov (low carb) a zdravé proteínové tyčinky vhodné aj do diéty.

 
ASAP Complete Bar - GymBeam

New

ASAP Complete Bar - GymBeam2,80 €
(28,00 €/ kg)
ASAP 50% Protein Bar – GymBeam

až -37%

New

ASAP 50% Protein Bar – GymBeamOd1,19 €
(23,80 €/ kg)
ASAP Raw Bar - GymBeam

Vegan

ASAP Raw Bar - GymBeamOd1,10 €
(24,44 €/ kg)
Protein GlowBar - BeastPink
Protein GlowBar - BeastPinkOd1,50 €
(37,50 €/ kg)
Protein Break Bar 3pack - GymBeam
Protein Break Bar 3pack - GymBeamOd2,80 €
(43,41 €/ kg)
MoiMüv Proteínová sušienka - GymBeam
MoiMüv Proteínová sušienka - GymBeam1,50 €
(37,50 €/ kg)
MoiMüv Protein Flapjack - GymBeam
MoiMüv Protein Flapjack - GymBeamOd1,95 €
(21,67 €/ kg)
Nesmyselná vegánska proteinová tyčinka - Protokol funguje

Vegan

Nesmyselná vegánska proteinová tyčinka - Protokol fungujeOd2,60 €
(55,32 €/ kg)
MoiMüv Proteínová Tyčinka - GymBeam
MoiMüv Proteínová Tyčinka - GymBeamOd1,95 €
(32,50 €/ kg)
Proteínová Tyčinka - Barebells
Proteínová Tyčinka - BarebellsOd2,20 €
(40,00 €/ kg)
Proteínová tyčinka Protein Bar 55 g - Nutrend
Proteínová tyčinka Protein Bar 55 g - NutrendOd1,50 €
(27,27 €/ kg)
Proteínová tyčinka PureBar - GymBeam
Proteínová tyčinka PureBar - GymBeamOd1,80 €
(30,00 €/ kg)
Proteínová tyčinka High Whey - ActivLab
Proteínová tyčinka High Whey - ActivLabOd1,70 €
(21,25 €/ kg)
Proteínová tyčinka Deluxe 60 g - Nutrend
Proteínová tyčinka Deluxe 60 g - NutrendOd1,80 €
(30,00 €/ kg)
Proteínová tyčinka Excelent 85 g - Nutrend
Proteínová tyčinka Excelent 85 g - NutrendOd1,95 €
(22,94 €/ kg)
Protein Bar - WeiderNie je na sklade
Protein Bar - Weider2,80 €
(46,67 €/ kg)
Whey Wafer Bar - WeiderNie je na sklade
Whey Wafer Bar - Weider1,60 €
(45,71 €/ kg)
Proteínová tyčinka MilkyWay Hi-Protein - MarsNie je na sklade
Proteínová tyčinka MilkyWay Hi-Protein - Mars2,60 €
(52,00 €/ kg)
MoiMüv Protein Pro Bar - GymBeamNie je na sklade
MoiMüv Protein Pro Bar - GymBeamOd2,10 €
(38,18 €/ kg)
BREAK BITE - PRO!BRANDSNie je na sklade
BREAK BITE - PRO!BRANDS1,30 €
(60,47 €/ kg)
Proteínová tyčinka Vegan - BarebellsNie je na sklade

Vegan

Proteínová tyčinka Vegan - Barebells2,50 €
(45,45 €/ kg)
Proteínová tyčinka Snickers High Protein Crisp Bar - MarsNie je na sklade
Proteínová tyčinka Snickers High Protein Crisp Bar - Mars2,60 €
(47,27 €/ kg)
Proteinová tyčinka Bounty High Protein Bar - MarsNie je na sklade
Proteinová tyčinka Bounty High Protein Bar - Mars2,60 €
(50,00 €/ kg)
Whipped Protein Bar - Optimum NutritionNie je na sklade
Whipped Protein Bar - Optimum Nutrition2,95 €
(49,17 €/ kg)
Proteínová tyčinka - Bodylab24Nie je na sklade
Proteínová tyčinka - Bodylab242,30 €
(35,38 €/ kg)
Proteínová tyčinka Eat Clean - Bodylab24Nie je na sklade
Proteínová tyčinka Eat Clean - Bodylab242,50 €
(38,46 €/ kg)
Protein Brownie - Bodylab24Nie je na sklade
Protein Brownie - Bodylab241,50 €
(30,00 €/ kg)
Proteínová tyčinka BIO Vegan Bar - VanaVitaNie je na sklade

BIO

Vegan

Proteínová tyčinka BIO Vegan Bar - VanaVita2,10 €
M&M's HiProtein Bar - MarsNie je na sklade
M&M's HiProtein Bar - Mars2,60 €
(50,98 €/ kg)
Vegan Indulgence Bar - Applied NutritionNie je na sklade

Vegan

Vegan Indulgence Bar - Applied Nutrition1,95 €
(39,00 €/ kg)
Proteínová tyčinka Protein Indulgence Bar - Applied NutritionNie je na sklade
Proteínová tyčinka Protein Indulgence Bar - Applied Nutrition2,30 €
(46,00 €/ kg)
Proteínová tyčinka Protein Crunch - Applied NutritionNie je na sklade
Proteínová tyčinka Protein Crunch - Applied Nutrition2,10 €
(35,00 €/ kg)
Proteínová tyčinka Minimum Deluxe Protein Bar - BodylabNie je na sklade
Proteínová tyčinka Minimum Deluxe Protein Bar - BodylabOd1,95 €
(30,00 €/ kg)
PROTEÍN 30 % - BombusNie je na sklade
PROTEÍN 30 % - Bombus1,40 €
(28,00 €/ kg)
Proteínová tyčinka Millionaire Crunch - OateinNie je na sklade
Proteínová tyčinka Millionaire Crunch - OateinOd1,95 €
(33,62 €/ kg)
Proteínová tyčinka HYPE Low Sugar - OateinNie je na sklade
Proteínová tyčinka HYPE Low Sugar - OateinOd1,95 €
(32,50 €/ kg)
Položky 1-36 z celkového počtu 58