Preskočiť na hlavný obsah
Logo

Nápoje

Nápoje sú kategória, ktorá ponúka pestrý výber drinkov pre bežcov, cyklistov, vytrvalcov a ďalších športovcov každého druhu. Okrem toho ich ocenia aj fanúšikovia aktívneho životného štýlu a tiež každý, kto hľadá nápoje so starostlivo vybraným zložením. Dokonca dokážu pomôcť nabrať svaly alebo schudnúť. V ponuke môžete nájsť napríklad drinky s obsahom bielkovín, vitamínov, minerálnych látok či ďalších zložiek pre maximálnu podporu športových cieľov a vitality organizmu.

 
Čaj z ginkga dvojlaločného - GymBeam

New

Čaj z ginkga dvojlaločného - GymBeam1,80 €
(36,00 €/ kg)
Bio čaj z pestreca mariánskeho - GymBeam

New

Bio čaj z pestreca mariánskeho - GymBeam1,60 €
(32,00 €/ kg)
BIO Kombucha - GymBeam

New

BIO Kombucha - GymBeamOd2,30 €
(6,97 €/ l)
BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeam

New

BIO

Vegan

BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeamOd2,60 €
(10,40 €/ l)
Brusnicový čaj - GymBeam

Vegan

Brusnicový čaj - GymBeam1,95 €
(48,75 €/ kg)
Harmančekový čaj - GymBeam

Vegan

Harmančekový čaj - GymBeam2,10 €
(105,00 €/ kg)
Šípkový čaj - GymBeam

Vegan

Šípkový čaj - GymBeam1,95 €
(48,75 €/ kg)
Zázvorovo-citrónový čaj - GymBeam

Vegan

Zázvorovo-citrónový čaj - GymBeam2,10 €
(70,00 €/ kg)
Gunpowder zelený čaj - GymBeam

Vegan

Gunpowder zelený čaj - GymBeam2,10 €
(70,00 €/ kg)
C4 Original PWO Shot - Cellucor
C4 Original PWO Shot - Cellucor2,10 €
(35,00 €/ l)
Chai Latte Zmes - GymBeam

Vegan

Chai Latte Zmes - GymBeam10,95 €
(43,80 €/ kg)
Vzorka FueRide - GymBeam

Vegan

Vzorka FueRide - GymBeamOd1,10 €
(34,38 €/ kg)
BIO Ovocia sen čaj 18×2,5 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Ovocia sen čaj 18×2,5 g - Sonnentor4,20 €
(93,33 €/ kg)
BIO Šípkový čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Šípkový čaj - Sonnentor3,60 €
(36,00 €/ kg)
BIO Zelený čaj jemný čínske sypaný - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj jemný čínske sypaný - Sonnentor10,00 €
(100,00 €/ kg)
BIO Harmanček - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Harmanček - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Medovkový čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor4,10 €
(189,81 €/ kg)
BIO Medovkový čaj 18x1,2g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj 18x1,2g - Sonnentor3,80 €
(175,93 €/ kg)
BIO Brusnicová lahôdka čaj 18x2,8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Brusnicová lahôdka čaj 18x2,8g - Sonnentor4,70 €
(93,25 €/ kg)
BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor4,10 €
(151,85 €/ kg)
Nero Shot - GymBeam

Vegan

Nero Shot - GymBeamOd1,10 €
(0,77 €/ kg)
Brazílska káva - GymBeam

Vegan

Brazílska káva - GymBeam23,95 €
(23,95 €/ kg)
BIO Mätový čaj 18x1g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mätový čaj 18x1g - Sonnentor4,10 €
(227,78 €/ kg)
BIO Zelená káva - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Zelená káva - Sonnentor5,50 €
(101,85 €/ kg)
BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita2,95 €
(59,00 €/ kg)
BIO Kozí chvostový čaj - VanaVita
BIO Kozí chvostový čaj - VanaVita2,60 €
(52,00 €/ kg)
Zázvorový shot s rakytníkom - GymBeam
Zázvorový shot s rakytníkom - GymBeam1,80 €
(36,00 €/ l)
Športový nápoj FueRide - GymBeam

Vegan

Športový nápoj FueRide - GymBeam10,50 €
(13,13 €/ kg)
BIO Kakao a Maca Nápoj - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Kakao a Maca Nápoj - VanaVita9,50 €
(31,67 €/ kg)
Energy shot - GymBeam
Energy shot - GymBeamOd0,95 €
(15,83 €/ l)
MOXY denné + 330 ml - GymBeam

Vegan

MOXY denné + 330 ml - GymBeamOd1,30 €
(3,94 €/ l)
BIO Čaj levanduľa kvety - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Čaj levanduľa kvety - Sonnentor5,95 €
(85,00 €/ kg)
BIO Pre pokojné ženy čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Pre pokojné ženy čaj - Sonnentor4,20 €
(155,56 €/ kg)
BIO Čaj zázvor-citrón 18x1,8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Čaj zázvor-citrón 18x1,8g - Sonnentor4,20 €
(129,63 €/ kg)
BIO Bylinkový čaj fenikel-aníz-kôpor 18x1,7g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Bylinkový čaj fenikel-aníz-kôpor 18x1,7g - Sonnentor4,10 €
(133,99 €/ kg)
Položky 1-36 z celkového počtu 122