Preskočiť na hlavný obsah
Logo

BIO produkty

BIO produkty je kategória, ktorá obsahuje potraviny vyrobené zo surovín pôvodom z ekologického poľnohospodárstva. Tieto biopotraviny boli vyprodukované za prísne kontrolovaných podmienok. Pri pestovaní rastlín je napríklad obmedzené používanie syntetických hnojív a pesticídov. Produkty v tejto kategórií sú tak maximálne šetrné voči životnému prostrediu, pričom nezaostávajú ani skvelou chuťou a výživovou hodnotou.

 
BIO Ryža basmati – GymBeam

New

BIO Ryža basmati – GymBeam3,10 €
(6,20 €/ kg)
BIO Ryža jazmínová čierna (nelúpaná) – GymBeam

New

BIO

Vegan

BIO Ryža jazmínová čierna (nelúpaná) – GymBeam4,20 €
(8,40 €/ kg)
Bio Maitake prášok - GymBeam

New

Bio Maitake prášok - GymBeam9,50 €
(95,00 €/ kg)
Bio Shiitake powder - GymBeam

New

Bio Shiitake powder - GymBeam9,50 €
(95,00 €/ kg)
BIO Pohánkové vločky - GymBeam

New

BIO Pohánkové vločky - GymBeam1,95 €
(7,80 €/ kg)
BIO Kombucha - GymBeam

New

BIO Kombucha - GymBeamOd2,30 €
(6,97 €/ l)
BIO Amarantové semienka - Gymbeam

BIO

Vegan

BIO Amarantové semienka - Gymbeam2,80 €
(5,60 €/ kg)
BIO Hrozienka - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Hrozienka - GymBeam1,95 €
(13,00 €/ kg)
BIO Biela guľatozrnná ryža - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Biela guľatozrnná ryža - GymBeam2,20 €
(4,40 €/ kg)
BIO Jazmínová ryža biela – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Jazmínová ryža biela – GymBeam2,95 €
(5,90 €/ kg)
BIO Sushi Ryža - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Sushi Ryža - GymBeam2,95 €
(5,90 €/ kg)
BIO Madagaskarský vanilkový struk - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Madagaskarský vanilkový struk - GymBeam3,95 €
BIO Knäckebrot - GymBeam
BIO Knäckebrot - GymBeam1,70 €
(17,00 €/ kg)
BIO Melasa z cukrovej trstiny - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Melasa z cukrovej trstiny - GymBeam3,60 €
(10,00 €/ l)
BIO Kypriaci prášok - GymBeam

BIO

BIO Kypriaci prášok - GymBeam2,50 €
(16,67 €/ kg)
BIO Kukurica na popcorn - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Kukurica na popcorn - GymBeam5,95 €
(5,95 €/ kg)
Bio Panenský kokosový olej - GymBeam

BIO

Vegan

Bio Panenský kokosový olej - GymBeam3,60 €
(18,00 €/ l)
BIO Kokosová amino omáčka - GymBeam

New

BIO Kokosová amino omáčka - GymBeam7,95 €
(31,80 €/ l)
BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeam

New

BIO

Vegan

BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeamOd2,60 €
(10,40 €/ l)
BIO Čisté Ghí - GymBeam

New

BIO Čisté Ghí - GymBeam15,50 €
(31,00 €/ kg)
BIO Ryžový sirup - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Ryžový sirup - GymBeam3,10 €
(12,40 €/ l)
BIO Mandľové maslo - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Mandľové maslo - VanaVita11,95 €
(35,15 €/ kg)
BIO Proteínový Knäckebrot - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Proteínový Knäckebrot - GymBeam1,70 €
(17,00 €/ kg)
Zázvor kandovaný - Wolfberry

BIO

Vegan

Zázvor kandovaný - Wolfberry1,70 €
(17,00 €/ kg)
BIO Jablčný ocot – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Jablčný ocot – GymBeam3,60 €
(7,20 €/ l)
BIO Quinoa červená - Vlčie bobule

BIO

Vegan

BIO Quinoa červená - Vlčie bobule4,60 €
(9,20 €/ kg)
BIO Trstinový cukor - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Trstinový cukor - VanaVita2,10 €
(4,20 €/ kg)
BIO Ovocia sen čaj 18×2,5 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Ovocia sen čaj 18×2,5 g - Sonnentor4,20 €
(93,33 €/ kg)
BIO Šípkový čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Šípkový čaj - Sonnentor3,60 €
(36,00 €/ kg)
BIO Zelený čaj jemný čínske sypaný - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj jemný čínske sypaný - Sonnentor10,00 €
(100,00 €/ kg)
BIO Harmanček - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Harmanček - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Medovkový čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor4,10 €
(189,81 €/ kg)
BIO Medovkový čaj 18x1,2g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj 18x1,2g - Sonnentor3,80 €
(175,93 €/ kg)
BIO Brusnicová lahôdka čaj 18x2,8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Brusnicová lahôdka čaj 18x2,8g - Sonnentor4,70 €
(93,25 €/ kg)
BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor4,10 €
(151,85 €/ kg)
Položky 1-36 z celkového počtu 270