Preskočiť na hlavný obsah
Logo

Čaje

Čaje sú kategória s obsahom vyberaných zmesí bylín, ktoré vás po zaliatí horúcou vodou očaria svojou podmanivou vôňou a neodolateľnou chuťou. Pôvod čaju má za sebou fantastickú históriu, ktorá sa zrodila v Číne. Aktuálne sa však tento nápoj teší obrovskej popularite po celom svete. Je vyhľadávaný pre svoju chuť, ktorú si väčšina ľudí najradšej vychutnáva od jesene do jari. Na trhu je možné nájsť aj rôzne harmonizujúce čaje, napríklad s potenciálnym vplyvom na močové cesty. Známe sú tiež čaje na chudnutie, pre ženy v rôznom období života alebo na odvodnenie organizmu.

 
Čaj z ginkga dvojlaločného - GymBeam

New

Čaj z ginkga dvojlaločného - GymBeam1,80 €
(36,00 €/ kg)
Bio čaj z pestreca mariánskeho - GymBeam

New

Bio čaj z pestreca mariánskeho - GymBeam1,60 €
(32,00 €/ kg)
Brusnicový čaj - GymBeam

Vegan

Brusnicový čaj - GymBeam1,95 €
(48,75 €/ kg)
Harmančekový čaj - GymBeam

Vegan

Harmančekový čaj - GymBeam2,10 €
(105,00 €/ kg)
Šípkový čaj - GymBeam

Vegan

Šípkový čaj - GymBeam1,95 €
(48,75 €/ kg)
Zázvorovo-citrónový čaj - GymBeam

Vegan

Zázvorovo-citrónový čaj - GymBeam2,10 €
(70,00 €/ kg)
Gunpowder zelený čaj - GymBeam

Vegan

Gunpowder zelený čaj - GymBeam2,10 €
(70,00 €/ kg)
BIO Ovocia sen čaj 18×2,5 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Ovocia sen čaj 18×2,5 g - Sonnentor4,20 €
(93,33 €/ kg)
BIO Šípkový čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Šípkový čaj - Sonnentor3,60 €
(36,00 €/ kg)
BIO Zelený čaj jemný čínske sypaný - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj jemný čínske sypaný - Sonnentor10,00 €
(100,00 €/ kg)
BIO Harmanček - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Harmanček - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Medovkový čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor4,10 €
(189,81 €/ kg)
BIO Medovkový čaj 18x1,2g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj 18x1,2g - Sonnentor3,80 €
(175,93 €/ kg)
BIO Brusnicová lahôdka čaj 18x2,8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Brusnicová lahôdka čaj 18x2,8g - Sonnentor4,70 €
(93,25 €/ kg)
BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor4,10 €
(151,85 €/ kg)
BIO Mätový čaj 18x1g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mätový čaj 18x1g - Sonnentor4,10 €
(227,78 €/ kg)
BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita2,95 €
(59,00 €/ kg)
BIO Kozí chvostový čaj - VanaVita
BIO Kozí chvostový čaj - VanaVita2,60 €
(52,00 €/ kg)
BIO Čaj levanduľa kvety - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Čaj levanduľa kvety - Sonnentor5,95 €
(85,00 €/ kg)
BIO Pre pokojné ženy čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Pre pokojné ženy čaj - Sonnentor4,20 €
(155,56 €/ kg)
BIO Čaj zázvor-citrón 18x1,8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Čaj zázvor-citrón 18x1,8g - Sonnentor4,20 €
(129,63 €/ kg)
BIO Bylinkový čaj fenikel-aníz-kôpor 18x1,7g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Bylinkový čaj fenikel-aníz-kôpor 18x1,7g - Sonnentor4,10 €
(133,99 €/ kg)
BIO Dobrý večer čaj 18x1,5g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Dobrý večer čaj 18x1,5g - Sonnentor4,10 €
(151,85 €/ kg)
BIO japonský prášok Matcha - VanaVita

BIO

Vegan

BIO japonský prášok Matcha - VanaVita7,50 €
(75,00 €/ kg)
BIO Yerba Maté prášok - VanaVita
BIO Yerba Maté prášok - VanaVita5,50 €
(55,00 €/ kg)
Bylinný čaj Kotvičník (Tribulus terrestris) - Wolfberry

Vegan

Bylinný čaj Kotvičník (Tribulus terrestris) - Wolfberry1,70 €
(34,00 €/ kg)
BIO Zelený čaj prášok - Wolfberry

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj prášok - Wolfberry5,95 €
(59,50 €/ kg)
Anglický čaj Assam 18x1,7g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

Anglický čaj Assam 18x1,7g - Sonnentor3,80 €
(124,18 €/ kg)
BIO Alchemilka čaj - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Alchemilka čaj - Sonnentor4,20 €
(105,00 €/ kg)
BIO Heřmánkový čaj 18x0,8g  - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Heřmánkový čaj 18x0,8g - Sonnentor4,10 €
(284,72 €/ kg)
BIO Feniklový čaj 18x1,5g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Feniklový čaj 18x1,5g - Sonnentor4,10 €
(151,85 €/ kg)
BIO Zelený čaj Gunpowder - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj Gunpowder - Sonnentor6,95 €
(69,50 €/ kg)
BIO Kopřiva - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Kopřiva - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Darjeeling čierny čaj 18x1,5g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Darjeeling čierny čaj 18x1,5g - Sonnentor4,10 €
(151,85 €/ kg)
BIO Biely čaj Pai Mu Tan 18x1g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Biely čaj Pai Mu Tan 18x1g - Sonnentor4,10 €
(227,78 €/ kg)
Položky 1-36 z celkového počtu 49