Preskočiť na hlavný obsah
Logo

Ochucovadlá a sladidlá

Ochucovadlá a sladidlá je kategória produktov, ktoré slúžia na dochutenie sladkých či slaných jedál. Nájdete medzi nimi zdravšie alternatívy bežného cukru, bezkalorické sladidlá, taktiež široké spektrum korenia a nízkokalorických omáčok. Vo svojich jedálničkoch ich preto najviac využijú ľudia, ktorí si strážia energetický príjem alebo sa snažia schudnúť. Rovnako ich ocenia aj priaznivci zdravého stravovania a všetci jedinci, ktorí radi varia a vylepšujú svoje jedlá.

 
108301
1083012,80 €
(15,56 €/ kg)
BIO Melasa z cukrovej trstiny - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Melasa z cukrovej trstiny - GymBeam3,60 €
(10,00 €/ l)
ZERO SIRUP Jablko & škorica - GymBeam

New

ZERO SIRUP Jablko & škorica - GymBeamOd4,50 €
(12,86 €/ l)
BIO Kokosová amino omáčka - GymBeam

New

BIO Kokosová amino omáčka - GymBeam7,95 €
(31,80 €/ l)
Morská vločková soľ - GymBeam

New

Morská vločková soľ - GymBeam4,50 €
(18,00 €/ kg)
BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeam

New

BIO

Vegan

BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeamOd2,60 €
(10,40 €/ l)
Keltská morská soľ - GymBeam

Vegan

Keltská morská soľ - GymBeam5,95 €
(11,90 €/ kg)
ZERO SIRUP pumpkin spice - GymBeam
ZERO SIRUP pumpkin spice - GymBeam4,50 €
(12,86 €/ l)
BIO Ryžový sirup - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Ryžový sirup - GymBeam3,10 €
(12,40 €/ l)
BIO Jablčný ocot – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Jablčný ocot – GymBeam3,60 €
(7,20 €/ l)
Erytrit & Stévia sladidlo - GymBeam

Vegan

Erytrit & Stévia sladidlo - GymBeam6,50 €
(27,08 €/ kg)
Čakankový sirup - GymBeam

Vegan

Čakankový sirup - GymBeam3,60 €
(14,40 €/ l)
BIO Trstinový cukor - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Trstinový cukor - VanaVita2,10 €
(4,20 €/ kg)
Med - GymBeam
Med - GymBeam5,50 €
(11,00 €/ kg)
BIO Chilli vločky 45 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Chilli vločky 45 g - Sonnentor3,10 €
BIO Muškátový orech mletý 30 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Muškátový orech mletý 30 g - Sonnentor4,10 €
BIO Kardamón drvený 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Kardamón drvený 50 g - Sonnentor6,50 €
BIO Mletý galgán 35 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mletý galgán 35 g - Sonnentor3,10 €
(88,57 €/ kg)
Kečup sladený stéviou - GymBeam
Kečup sladený stéviou - GymBeamOd4,50 €
(9,57 €/ l)
ZERO OMÁČKA medovo-horčicová - GymBeam
ZERO OMÁČKA medovo-horčicová - GymBeam4,50 €
(14,06 €/ l)
ZERO sirupové Cookies && Cream - GymBeam

Vegan

ZERO sirupové Cookies && Cream - GymBeam4,50 €
(14,06 €/ l)
BIO Banánový prášok 200 g - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Banánový prášok 200 g - GymBeam5,50 €
(27,50 €/ kg)
BIO&nbspprodukt Datlový sirup - GymBeam

BIO

Vegan

BIO&nbspprodukt Datlový sirup - GymBeam3,10 €
(12,40 €/ l)
Čierna himalájska soľ 500 g - jemná - GymBeam

Vegan

Čierna himalájska soľ 500 g - jemná - GymBeam1,95 €
(3,90 €/ kg)
Bronxe erytritol 1000 g - Xucker

Vegan

Bronxe erytritol 1000 g - Xucker18,50 €
BIO Javorový sirup 250 ml - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Javorový sirup 250 ml - GymBeam7,50 €
(30,00 €/ l)
BIO Kokosový sirup - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Kokosový sirup - GymBeam5,50 €
(22,00 €/ l)
BIO Zázvorový prášok 200 g - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zázvorový prášok 200 g - GymBeam5,50 €
Práškový erythritol 600 g - Xucker

Vegan

Práškový erythritol 600 g - Xucker9,50 €
BIO Koreni na ryžu majstra Wonga 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Koreni na ryžu majstra Wonga 40 g - Sonnentor4,10 €
(102,50 €/ kg)
BIO KoreniE na pizzu a cestoviny 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO KoreniE na pizzu a cestoviny 25 g - Sonnentor3,10 €
(124,00 €/ kg)
BIO Aladinovo korenie do kávy 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Aladinovo korenie do kávy 25 g - Sonnentor4,10 €
BIO Curry sladké 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Curry sladké 50 g - Sonnentor4,10 €
(82,00 €/ kg)
BIO Zázvor mletý 35 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Zázvor mletý 35 g - Sonnentor2,60 €
(74,29 €/ kg)
BIO Rozmarín 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Rozmarín 25 g - Sonnentor2,60 €
(104,00 €/ kg)
BIO Mletá rasca 60 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mletá rasca 60 g - Sonnentor2,60 €
(43,33 €/ kg)
Položky 1-36 z celkového počtu 111