Preskočiť na hlavný obsah
Logo

Najlepšie z kategórie čaje

Potrebujete poradiť s výberom? Nechajte sa inšpirovať tými, ktorí už produkty vyskúšali pred vami. Vďaka recenziám našich zákazníkov máte ľahký prístup ku skúsenostiam ostatných. Nájdete tu najčastejšie hodnotené produkty z kategórie Čaje. Tým najpredávanejším produktom je BIO Zelený čaj prášok - Wolfberry.

Čaje sú kategória s obsahom vyberaných zmesí bylín, ktoré vás po zaliatí horúcou vodou očaria svojou podmanivou vôňou a neodolateľnou chuťou. Pôvod čaju má za sebou fantastickú históriu, ktorá sa zrodila v Číne. Aktuálne sa však tento nápoj teší obrovskej popularite po celom svete. Je vyhľadávaný pre svoju chuť, ktorú si väčšina ľudí najradšej vychutnáva od jesene do jari. Na trhu je možné nájsť aj rôzne harmonizujúce čaje, napríklad s potenciálnym vplyvom na močové cesty. Známe sú tiež čaje na chudnutie, pre ženy v rôznom období života alebo na odvodnenie organizmu.

 
BIO Zelený čaj prášok - Wolfberry

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj prášok - Wolfberry5,95 €
(59,50 €/ kg)
BIO japonský prášok Matcha - VanaVita

BIO

Vegan

BIO japonský prášok Matcha - VanaVita7,50 €
(75,00 €/ kg)
Bylinný čaj Kotvičník (Tribulus terrestris) - Wolfberry

Vegan

Bylinný čaj Kotvičník (Tribulus terrestris) - Wolfberry1,70 €
(34,00 €/ kg)
BIO Yerba Maté prášok - VanaVita
BIO Yerba Maté prášok - VanaVita5,50 €
(55,00 €/ kg)
Brusnicový čaj - GymBeam

Vegan

Brusnicový čaj - GymBeam1,95 €
(48,75 €/ kg)
Zázvorovo-citrónový čaj - GymBeam

Vegan

Zázvorovo-citrónový čaj - GymBeam2,10 €
(70,00 €/ kg)
BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita2,95 €
(59,00 €/ kg)
Šípkový čaj - GymBeam

Vegan

Šípkový čaj - GymBeam1,95 €
(48,75 €/ kg)
BIO Kozí chvostový čaj - VanaVita
BIO Kozí chvostový čaj - VanaVita2,60 €
(52,00 €/ kg)
Gunpowder zelený čaj - GymBeam

Vegan

Gunpowder zelený čaj - GymBeam2,10 €
(70,00 €/ kg)
BIO Čaj levanduľa kvety - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Čaj levanduľa kvety - Sonnentor5,95 €
(85,00 €/ kg)
BIO Pre pokojné ženy čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Pre pokojné ženy čaj - Sonnentor4,20 €
(155,56 €/ kg)
BIO Harmanček - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Harmanček - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor4,10 €
(151,85 €/ kg)
BIO Čaj zázvor-citrón 18x1,8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Čaj zázvor-citrón 18x1,8g - Sonnentor4,20 €
(129,63 €/ kg)
BIO Dobrý večer čaj 18x1,5g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Dobrý večer čaj 18x1,5g - Sonnentor4,10 €
(151,85 €/ kg)
Čaj z ginkga dvojlaločného - GymBeam

New

Čaj z ginkga dvojlaločného - GymBeam1,80 €
(36,00 €/ kg)
Bio čaj z pestreca mariánskeho - GymBeam

New

Bio čaj z pestreca mariánskeho - GymBeam1,60 €
(32,00 €/ kg)
Harmančekový čaj - GymBeam

Vegan

Harmančekový čaj - GymBeam2,10 €
(105,00 €/ kg)
BIO Ovocia sen čaj 18×2,5 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Ovocia sen čaj 18×2,5 g - Sonnentor4,20 €
(93,33 €/ kg)
BIO Šípkový čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Šípkový čaj - Sonnentor3,60 €
(36,00 €/ kg)
BIO Zelený čaj jemný čínske sypaný - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj jemný čínske sypaný - Sonnentor10,00 €
(100,00 €/ kg)
BIO Medovkový čaj - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj - Sonnentor4,20 €
(84,00 €/ kg)
BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor4,10 €
(189,81 €/ kg)
BIO Medovkový čaj 18x1,2g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj 18x1,2g - Sonnentor3,80 €
(175,93 €/ kg)
BIO Brusnicová lahôdka čaj 18x2,8g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Brusnicová lahôdka čaj 18x2,8g - Sonnentor4,70 €
(93,25 €/ kg)
BIO Mätový čaj 18x1g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Mätový čaj 18x1g - Sonnentor4,10 €
(227,78 €/ kg)
BIO Bylinkový čaj fenikel-aníz-kôpor 18x1,7g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Bylinkový čaj fenikel-aníz-kôpor 18x1,7g - Sonnentor4,10 €
(133,99 €/ kg)
Bylinný čaj Pestrec mariánsky - WolfberryNie je na sklade

Vegan

Bylinný čaj Pestrec mariánsky - Wolfberry1,60 €
(32,00 €/ kg)
Bylinný čaj Ginkgo biloba - WolfberryNie je na sklade

Vegan

Bylinný čaj Ginkgo biloba - Wolfberry1,80 €
(36,00 €/ kg)
BIO Zelený čaj s jazmínom a kvetom bazy - English Tea ShopNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj s jazmínom a kvetom bazy - English Tea Shop4,10 €
(102,50 €/ kg)
Čaj Pu-erh - PurasanaNie je na sklade
Čaj Pu-erh - PurasanaOd5,50 €
(152,78 €/ kg)
BIO Čaj rooibos pomeranč 18x1,8g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Čaj rooibos pomeranč 18x1,8g - Sonnentor4,20 €
(129,63 €/ kg)
BIO Matcha čaj Premium - AltevitaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Matcha čaj Premium - Altevita14,95 €
(498,33 €/ kg)
Anglický čaj Assam 18x1,7g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

Anglický čaj Assam 18x1,7g - Sonnentor3,80 €
(124,18 €/ kg)
BIO Alchemilka čaj - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Alchemilka čaj - Sonnentor4,20 €
(105,00 €/ kg)
Položky 1-36 z celkového počtu 49